RPB atjauno apmeklētāju pieņemšanu pēc iepriekšēja pieraksta

Jaunumi

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, RPB atjauno apmeklētāju pieņemšanu klātienē, RPB birojā, pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikties uz pieņemšanu var, sazinoties ar RPB pa tālruni vai elektroniski. Kontaktinformācija atrodama sadaļā https://rpb.lv/lv/kontakti/birojs/.

Kā arī aicinām iesniegumus iesniegt elektroniskā formātā, nosūtot uz RPB epastu – rpb@rpb.lv vai atsūtot pa pastu (SIA “Rīgas pilsētbūvnieks”, Baznīcas 19/23, Rīga, LV-1010), vai ievietot Baznīcas ielā 19/23, Rīgā ēkas pirmajā stāvā (pretim liftam) RPB pastkastītē.

Informācija par maksas autostāvvietām:

SIA “Rīgas pilsētbūvnieks” paziņo, ka  īpašumā un apsaimniekošanā esošajās autostāvvietās Rīgā, Ilūkstes ielā 52 k-1, k-2, Keldiša ielā 22B, Līvciema ielā 51, Lubānas 129 k-1, Ē.Valtera ielā 5A un Gobas ielā 20 k-1 (turpmāk– Stāvvietas),  nomniekiem transportlīdzekļu novietošanai, stāvēšanai un lietošanai izsniegtās terminētās caurlaides var tikt pagarinātas un izsniegtas iepriekš pierakstoties https://rpb.lv/lv/kontakti/birojs/

Bezmaksas caurlaides netiek izsniegtas, ja īrniekam ir parādsaistības pret RPB.

Atpakaļ