Šī gada 1.novembrī noslēdzās pašvaldības kapitālsabiedrību SIA "Rīgas pilsētbūvnieks", SIA "Rīgas Centrāltirgus" un SIA "Rīgas serviss" reorganizācija tās pievienojot SIA "Rīgas nami". Četru kapitālsabiedrību – “Rīgas nami”, “Rīgas pilsētbūvnieks”, “Rīgas Centrāltirgus” un “Rīgas serviss” – reorganizācijas process, tās apvienojot, sākts 2021. gadā.
Šāds lēmums pieņemts, lai virzītos uz pēc iespējas vienotu nekustamo īpašumu apsaimniekošanas sistēmu un pārvaldīšanas modeli, uzlabotu korporatīvo pārvaldību un padarītu efektīvāku administrācijas darbu.
Darbinieki, kuri līdz šim strādāja SIA “Rīgas pilsētbūvnieks”, “Rīgas Centrāltirgus” un “Rīgas serviss”, turpina darbu SIA “Rīgas nami”.

RPB apkalpo klientu klātienē tikai ar COVID-19 sertifikātiem

Jaunumi

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2021. gada 8. oktobra rīkojumu Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, Klātienē, RPB biroja telpās, klienti tiek apkalpoti noteiktajā klientu pieņemšanas laikā, pēc iepriekšēja pieraksta un uzrādot sadarbspējīgu sertifikātu par Covid-19 vakcināciju vai pārslimošanu, vai negatīvu testu, kas veikts pēdējo 72 stundu laikā. Pieteikties uz pieņemšanu var, sazinoties ar RPB pa tālruni vai elektroniski. Kontaktinformācija atrodama sadaļā https://rpb.lv/lv/kontakti/birojs/.

Kā arī aicinām iesniegumus iesniegt elektroniskā formātā, nosūtot uz RPB epastu – rpb@rpb.lv vai atsūtot pa pastu (SIA “Rīgas pilsētbūvnieks”, Baznīcas 19/23, Rīga, LV-1010), vai ievietot Baznīcas ielā 19/23, Rīgā ēkas pirmajā stāvā (pretim liftam) RPB pastkastītē.

Informējam, ka ārkārtas situācijas laikā nenotiks namu pārziņu iedzīvotāju pieņemšanas klātienē RPB mājās, kā arī netiks veikti maksas remontdarbi īrnieku dzīvokļos.

Informācija par bezmaksas autostāvvietu caurlaidēm:

Bezmaksas caurlaides tiek izsniegtas tikai RPB apsaimniekošanā esošo ēku īrnieku un īres līgumā ierakstītu personu piederošiem/turējumā esošiem transportlīdzekļiem.

Bezmaksas caurlaides var pieteikt rakstot pieteikumu brīvā formā (norādot adresi, transportlīdzekļa marku un valsts nr.) uz caurlaides@rpb.lv vai zvanot uz tālr. 26 597 125.

Ņemot vērā valstī noteikto ārkārtas situāciju, šobrīd bezmaksas caurlaides netiek izsniegtas klātienē, bet tiek ieliktas īrnieka dzīvokļa pastkastē.

Bezmaksas caurlaides netiek izsniegtas, ja īrniekam ir parādsaistības pret RPB.

Informācija par maksas autostāvvietām:

SIA “Rīgas pilsētbūvnieks” paziņo, ka  īpašumā un apsaimniekošanā esošajās autostāvvietās Rīgā, Ilūkstes ielā 52 k-1, k-2, Keldiša ielā 22B, Līvciema ielā 51, Lubānas 129 k-1, Ē.Valtera ielā 5A un Gobas ielā 20 k-1 (turpmāk– Stāvvietas),  nomniekiem transportlīdzekļu novietošanai, stāvēšanai un lietošanai izsniegtās terminētās caurlaides var tikt pagarinātas un izsniegtas iepriekš pierakstoties https://rpb.lv/lv/kontakti/birojs/, un uzrādot sadarbspējīgu sertifikātu par Covid-19 vakcināciju vai pārslimošanu, vai negatīvu testu, kas veikts pēdējo 72 stundu laikā.

Atpakaļ