Šī gada 1.novembrī noslēdzās pašvaldības kapitālsabiedrību SIA "Rīgas pilsētbūvnieks", SIA "Rīgas Centrāltirgus" un SIA "Rīgas serviss" reorganizācija tās pievienojot SIA "Rīgas nami". Četru kapitālsabiedrību – “Rīgas nami”, “Rīgas pilsētbūvnieks”, “Rīgas Centrāltirgus” un “Rīgas serviss” – reorganizācijas process, tās apvienojot, sākts 2021. gadā.
Šāds lēmums pieņemts, lai virzītos uz pēc iespējas vienotu nekustamo īpašumu apsaimniekošanas sistēmu un pārvaldīšanas modeli, uzlabotu korporatīvo pārvaldību un padarītu efektīvāku administrācijas darbu.
Darbinieki, kuri līdz šim strādāja SIA “Rīgas pilsētbūvnieks”, “Rīgas Centrāltirgus” un “Rīgas serviss”, turpina darbu SIA “Rīgas nami”.

Izsludina konkursu uz trim SIA “Rīgas nami” valdes locekļu amatiem

Vakances
SIA “Rīgas nami” izsludina atklātu konkursu uz trim vakantiem valdes locekļu amatiem - valdes priekšsēdētāju ar kompetenci korporatīvās pārvaldības jomā, valdes locekli ar kompetenci nekustamā īpašuma pārvaldības jomā un valdes locekli , kura atbildības joma ir finanšu vadība, risku vadība un iekšējās kontroles sistēmas jautājumi. Pretendenti aicināti pieteikties līdz 2022. gada 26.septembrim.

Lasīt vairāk

Ekspluatācijā pieņemtas sociālās mājas un veselības centrs Bolderājā.

Jaunumi
Pabeigta pirmā būvniecības kārta jaunajam Rīgas domes sociālajam projektam - Mežrozīšu ielā 43 realizēts trīs savstarpēji saistītu sociālo dzīvojamo māju projekts. Plānots, ka jau šoruden ēka būs pieejama būs iedzīvotājiem un veselības centra apmeklētājiem. Plašāks info un fotogalerija Latvijas sabiedriskā medija sagatavotajā materiālā.

Lasīt vairāk